Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

:)

offlinebeatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
384810 odwiedzin | wpisów: 636, komentarzy: 9986, obserwuje: 319
 

zjazd

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jestem, jestem podgladam, komentuję tylko jakoś czasu brakuje na uzupełnienie wpisu.... ale dzisiaj obiecuję trochę nadrobić... jak już pisałam na poniedziałek 14 lutego wziełam urlop i cierpliwie czekałam na Pana od zjazdu i ... doczekałam się :)  z rana przyjechała koparka i zrobiła drugi rów.... trochę się wystraszyłam .... kolejny rów... ale okazało się że było to odprowadzenie wody z tego pierwszego rowu żeby nie przeszkaedzała w pracy... Trochę przy tym narobiło się bałaganu ....błota były tony :)))

a tak to wyglądało......

mojabudowa.pl - blog budowlany

i  tak zostało.... ale tylko na jedzen dzień.... w poniedziałek nie dojechały kręgi, które miały być pod zjazdem , ale we wtorek prace ruszyły pełną para.... i teraz zjazd jest już gotowy... możemy wjechać na działkę :)))

mojabudowa.pl - blog budowlany

teraz czas na na pierwszą budowlę :) trzeba zamówić jakiś blaszak.... cieszę się że prace ruszyły... mam nadzieję, że wszystko ruszy do przodu a nastraja mnie słoneczko, które od kilku dni zagląda rankiem przez moje okienko.... mam nadziję, że to już Pani Wiosna :))))


kredyt

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zgodnie z obietnicą następna notka o kredycie... jako, że już przy zakupie działki współpracowaliśmy z panem z Expandera teraz moje kroki od razu skierowałam do tegoż samego daradcy.... po półtoragodzinnym wykładzie i po naszych zastanowieniach składamy wnioski do trzch banków 1. ING, 2. Millenium, 3. BZWBK.... ale same wnioski to nic ... najpierw dostałam listę papierków do załatwienia i tak musiałm dostarczyć oprócz wypełnionego wniosku :

1.Oczywiscie zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach

2. Akt własności działki

3.Aktualny wypis Księgi Wieczysttej

4. Aktualny wypis z rejestru gruntów

5. Ostateczne pozwolenie na budowę.... okazało się, że na moim pozwoleniu brakowało pieczątki ostateczności.

6. Dziennik budowy

7. Kosztorys i wycena ( na to jeszcze czekam mam mieć jutro)

8. Kopię projektu

9. Zaświadczenie o poprzednim kredycie hipotecznym o jego terminowosci spłaty

Kompletowanie dokumentów zajęło mi tydzień i trochę kosztowało i tak wypis i wyrys odpowiednio 12 i 15 złotych, KW 30 złotych,i zaświadczenie z banku 50 złotych a za wycenę Pan rzeczoznawca polecony przez bank chce 700 złotych.....

I teraz mam problem czytając Wasze koszty budowy czy nie za mało chcę tego kredytu.... ale trzeba przycisnąć pasa... jutro rozmowa z wykonawcą dachu :)))


negocjacje

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Po jesiennych porzadkach przyszedł czas na negocjacje z ekipami... w grudniu zrobiliśmy sobie przerwę, ale w styczniu znaleźliśmy ekipę do stawiania murów.... zawieźliśmy projekt i czekaliśmy na wycenę.. liczyliśmy na jakies 50.000 bo dom jednak jest spory i tu nas czekała miła niespodzianka.... chłopaki wycenili swoją pracę na 32.000. Zobaczymy czy jakies koszty nie wyjdą w praniu, ale ta oferta bardzo nam przypadła do gust:u.

Początek lutego natomiast był bardzo nerwowy znowu upomnieliśmy Pana od zjazdu,że my dalej czekamy na co pan powiedział, że skoro nie odzywaliśmy się wczesniej to On myslał, że zrezygnowaliśmy... dobrze, że mój mąż to uosobienie spokoju bo spotkanie ze mną to ten Pan by nie przeżył.... Pan powiedział, że On mieszka nie daleko i że cały styczeń nie widział nas na dziłce ... a co my tam mieliśmy robić no chyba tylko stawiac bałwany.... no ale obiecał, że zjazd zrobi w poniedziłaek... czekam z niecierpliwoscią nawet urlop sobie wzięłam na ten dzień i nie radzę Panu nie zacząć prac......

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających następna notka o staraniech o kredyt..... ale się rozpisałam:))))) pa !


jesienne porządki

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj pokaże kilka fotek z wielkich jesiennych porządków... jako że pan od budowy drogi chciał mieć wykoszoną działkę  to trzeba było zakupić sprzęt i do roboty :)

a że działka wyglądała tak :)

mojabudowa.pl - blog budowlany

to roboty było sporo, ale jakie to przyjemne było słoneczko, powietrze i tylko za krótko to trwało ponieważ jak już sie rozkreciliśmy to kosa się zepsuła.... teraz już jestesmy po reklamacji i poprostu mieliśmy pecha....

a tu foteczka z grabienia:)

mojabudowa.pl - blog budowlany

a tak działeczka wygladała po pracy :)

mojabudowa.pl - blog budowlany

no już sporo lepiej i jest miejsce na wybudowanie zjazdu :)

po zepsuciu kosy przyszedł czas na ułożenie ściętych wcześniej krzaków.... wszyscy nawet najmłodsi ochoczo ruszyli do pracy, bo wcześniej byli obrażeni że nie mogą kosić....

mojabudowa.pl - blog budowlany

i już po ułożeniu okazało się że sporo się tego uzbierało :) będzie na jakąś pierwszą rozpałkę :)))

mojabudowa.pl - blog budowlany

i tak przyjemnie na słoneczku i naszym kawałku ziemi minął nam ekstra dzień :)