Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

:)

offlinebeatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
377407 odwiedzin | wpisów: 636, komentarzy: 9985, obserwuje: 318

prąd....

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

17 marca wzięłam sobie urlopik, żeby załtwić przyłącze prądu.... zebrałam więc projekt przyłącza całe 3 egzemplarze, wydane warunki i udałam się do Zakładu Energetycznego.....wielka hala panie za biurkami i bilety z numerkami.... pobrałam bilecik i czekam w kolejce....w końcu mój numer.... podchodzę i.... "a jak to z przyłączem to do pana przy tamtym biurku"..... przemieszczeam się więc do innego biurka "a jak pani już ma wydane warunki to nie u nas to z drugiej strony budynku" przemieszczam się więc dalej ..... a tam  tak drzwi zamknięte ale na drzwiach karta " jestem pod numerem".... dzwonię ... pan przyszedł.... poogladał projekt, warunki, mapy.... i stwierzdiał że nie mamy zgody sąsiadów na postawienie skrzynki i powiedział że jak jeszcze podpiszemy umowe w marcu to prąd podłączą w lipcu i że taka zgoda to szybko bo w gminie mają gotowe druki....  mam dwóch sąsiadów.... przemili państwo z naszej lelwj strony i z przodu droga a więc sąsiadem jest gmina.... no więc do domu...meżuś naskrobał na komputerku ładną zgodę i jedziemy z pierwszą wizytą do nowych sąsiadów.... pani zgodę wypisała i powiedział że jak już prąd popłynie to mam w zamian ciacho upiec.... no więc na drugi dzień znowu urlopik i do gminy.... o i tu nie jest tak prosto.... pan kazał napisac podanie, napisałam, skserować mapkę z zaznaczoną skrzynką, skserowałam.... i obiecał że na następny dzień napisze zgodę i wyśle żebym już nie musiała drugi raz przyjeżdżać. Jeszcze mówił, że to gmina w której najszybciej się wszystko załatwia.... po tygodniu zadzwoniłam i pan powiedział, że własnie ma to na biurku i wysyła..... wczoraj (po dwóch tygodniach) zadzwoniłam pan jest na zwolnieniu a jego zastępca wyszedł z pracy mimo, że w środy urząd ma być czynny do 17:00.... dzisiaj kończy się marzec a więc nie zdążyłam.... nie będzie prądu w lipcu.... czekam....

mam nadzieję, że jak już podpiszę tą umowę to się dogadam z panami z posterunku energetycznego żeby ten lipiec zamienić na ...może kwiecień... no ... maj. :))))))))))


blaszak...

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W tamtym tygodniu było troche bieganiny więc zabrakło wpisu, ale juz uzupełniam wpis o naszej pierwszej budowli:)

a więc przede wszystkim nasz zjazd zdał egzamin i wjechała na niego pierwsza ciężarówka:)))

mojabudowa.pl - blog budowlany

niec się nie zawaliło, ale okazało się że droga w tym miejscu jest BARDZO wąska i będzie problem jak zacznie przyjeżdżać cięższy sprzet... ale liczę na zdolnych kierowców a jak nie to będziemy musieli poprosić sąsiada żeby przejechać przez jego działkę... a więc pierwszy duży pojazd przywiózł naszego blaszaka w częściach.... deszcz lał a panowie cierpliwie poskładali naszą pierwszą budowlę i tak oto na działce stanęło takie cudo:)

mojabudowa.pl - blog budowlany

lało jeszcze przez tydzień na działce zrobiło się mokro dalej nie możemy wykopac dziury pod fundament .... ale już od jutra ma się zacząć przyświecać słoneczko... no zobaczymy:) pozdrawiam odwiedzających:)))

 


garaż...

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W sobotę kolejny ciepły fajny dzień więc i trzeba się wybrać na działeczkę jak to jest,  że nas tak tam ciągnie:))) ale pewnie tak to już jest ..... słoneczko świeciło, a że już zamówiliśmy garaz blaszany to musieliśmy przygotować miejsce na jego postawienie... a więc najpierw zakupy :)))) kupiliśmy poziomicę i 2metrową łatę całość 11,20  złotych a ile radochy :))).i po skończonej pracy wyglądało to tak....

mojabudowa.pl - blog budowlany

a póżniej do pracy zabrał się Michaś :)))

mojabudowa.pl - blog budowlany

obsypał a właściwie oblepił błotkiem wszystkie kosteczki :))) a oto efekt jego pracy :))))

mojabudowa.pl - blog budowlany

pięknie wszystko oblepione łącznie z ubraniem.... ale nieszkodzi pralka jest a robota zrobiona super :))))) kolejny wpis już z garażem.... pozdrawiam i uciekam.....

 


....

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wczoraj dopchałam się do komputerka bo młodzież odstąpiła mi pokój :))) zgrałam fotki z soboty i chciałam dodać wpis..a tu dzwonek do drzwi i goście.... i tak jakoś nie mogę napisać ale może dzisiaj wieczorem znowu się dopcham do komputerka.... na działeczce pierwsza zmiana i pierwsza budowla... ale to będzie na reportaż ze zdjęciami.... wczoraj też na działeczce był Pan z kolejnego banku i pstrykał focie..... i dalej czekam .... pozdrawiam Wszystkich zaglądających, wiosennie:)))) a ja uciekam z kompika bo jak mnie szefowa nakryje na necie to mi się oberwie... papapapa :)))))


Pow. użytkowa: 93.1 m²
Pow. użytkowa: 146.5 m²
Pow. użytkowa: 107.6 m²
Pow. użytkowa: 99.8 m²