Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

:)

offlinebeatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
384810 odwiedzin | wpisów: 636, komentarzy: 9986, obserwuje: 319
 

zmywarka...

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

No i stało się po równo 10 latach zepsuła się nasza zmywarka... a że to najukochańszy sprzęt w domu,  bo nie znosze zmywać, trzeba było zamówić inną.. 

wybór padł na  zmywarkę do zabudow whirpool adg 6240 FD/1, nie mamy jeszcze mebli kuchennych a więc od razu kupiliśmy zmywarkę pod zabudowę... przyda się jak będziemy kiedyś zamawiali meble...


blog budowlany - mojabudowa.pl


wcześniejszą tez meliśmy tej firmy i mam nadzieję, ze będzie ok.... pozdrawiam...


firaneczki w salonie i jadalni

autor: beatka19734 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tak sobie obiecywałam, że będę uzupełniała bloga, a tu ciągle coś wyskakuje, a od lutego będzie jeszcze trudniej, bo w poniedzialek wygrałam casting, dostałam pracę i teraz już czasu będzie malutko, ale dzisiaj dodam jakieś zaległości...

a więc jak w tytule firaneczki w salonie... i jadalni... a zacząć trzeba od karniszy... nic specjalnego, promocja w castoramie... i są :)

blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl


i o firankach... a że był to jeszcze czas przed weselny, kasy mało, potrzebna na coś innego:))))  to wpadłam do hurtowni i pytam, których firam ma pani z 10 metrów o długości 2,5 i jeszcze ze trzy o długości 1,5m na małe okno, żeby miały ten sam wzór... o niestety nie było ... ale pani mów, że ma jakieś skrawki 3,50 metra i 3,20 a na małe wystarczająco... no dobra biorę jakoś upnę, a kiedyś się wymieni, choć wiem, że prowizorki zostają na lata... i teraz w naszej części dziennej jest tak :))))) fotorelacja:)

salon...

blog budowlany - mojabudowa.pl

i z zewnątrz...

blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl

kto zwrócił uwagę, że nie ma skórzanych kanap, to trochę się wysłużyły i wyrzuciliśmy a na razie postawiliśmy narożnik ze starego mieszkania...

i jadalnia.... trudno zrobić zdjęcie pod słońce, bo albo widać firankę, albo stół... a więc w dzisiejszym wpisie ważniejsza firanka, to wnętrze jakieś takie ciemne:))))


blog budowlany - mojabudowa.pl


jak widać przybyło nam tez trochę mebli... piszę o krzesełkach dla najmłodszych... i chyba tyle... teraz lecę do Was bo mam całe 15 stron na tablicy zaległości:))) milutkiego dnia!!